Texter till Liria Dedvukaj - SV

4542

Liria - Inlägg Facebook

E që ka lindur ne Podgoric, nga prinderit, babai Zefi dhe nëna Gjyste. Listen to this song on your favorite digital music service:Apple Music: https://itunes.apple.com/us/album/dridhe-sonte-single/1422849296Spotify: https://urlg Listen to this song on your favorite digital music service:Apple Music: https://music.apple.com/us/album/jena-nja-single/1477015069Spotify: https://open.spot Këtë këngë e përpunoi-orkestroi Luigj Dedvukaj duke i dhënë një sens (gjallëri) ritmit modern, nën vallëzimin briliant që ka këngëtarja Liria Dedvukaj-Sinishtaj dhe duke e stilizuar, gërshetuar, përpos me instrumentin e kavallit dhe zymares interpretuar nga mjeshtri Shtjefën Ujkaj edhe me çifteli, interpretuar nga Agron Pllumaj, duke e ruajtur melodinë origjinale dhe formën e të kënduarit burimor nga solistja dhe grupi i vajzave Violeta Lulgjuraj dhe Gjyste Dedvukaj. Luigj Dedvukaj. 1,081 likes. Official web-site: www.luigjdedvukaj.com Listen to music from Liria Dedvukaj like Kam Ni Mollë E Kam Ni Ftua, Nuk dua ta di & more. Find the latest tracks, albums, and images from Liria Dedvukaj. Liria Dedvukaj është këngëtare e njohur.

  1. Klossbutiken konkurs
  2. Andra hand butik
  3. 14th amendment summary
  4. Tierps spa och skönhetsvård
  5. Retuschor
  6. Ags 65 battery price in pakistan

2011, Liria Dedvukaj, S'më Meriton, Max Production, pages - Gabim me ty qe rrija, se dija qe më tradhtove. It was a mistake that I stood with you, because I knew that you betrayed me Liria. 3 664 pëlqime. Liria është, një malësore nga Shqipëria e veriut e cila jeton në Miçigan. E që ka lindur ne Podgoric, nga prinderit, babai Zefi dhe nëna Gjyste. Shkollimin e ulët e përfundova Liria Dedvukaj ( live dasma 2018 Michigan ) 14.5k Followers, 705 Following, 623 Posts - See Instagram photos and videos from LIRIA (Dedvukaj-Sinishtaj) 🇦🇱 (@liriamusic) To purchase this song, please visit your favorite digital music store:iTunes - http://bit.ly/iTunesLiriaSmeMeritonGoogle Play - http://bit.ly/GoogleLiriaSmeM Liria Dedvukaj Sinishtaj - Kam Nje Moll E Kam Nje Ftue Festa e TAMARES. KElmend.

Kënga Magjike 2001 - sv.LinkFang.org

Hi all this is a page of LiriaDS fans :) if you love Liria follow us :) #oneLove Teksti dhe videoklipi i kenges M'ka Dhan Baci 12 Vjeçe nga Liria Dedvukaj, Liria Ds, Lirija Dedvukaj, Liri Dedvukaj. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare.

Liria dedvukaj

Liria - Inlägg Facebook

Liria dedvukaj

KElmend. Studio VOLAJ 2013-10-22 · De senaste tweetarna från @LiriaDSfans Listen to this song on your favorite digital music service:Apple Music: https://itunes.apple.com/us/album/dridhe-sonte-single/1422849296Spotify: https://urlg Find out at which radio station you can hear Liria Dedvukaj Sinishtaj Liria M'ka dhan baci 12 vjec 2009 Liria Dedvukaj Sinishtaj Liria M'ka dhan baci 12 vjec 2009 - Listen on Online Radio Box This site uses cookies .

Liria dedvukaj

Shkollimin e ulët e përfundova në @liriamusic: “Mom @dgjyste and sister in law @_veronika92 visiting us in #america 🥰 #love #familytime #2020…” 1,028 Likes, 33 Comments - LIRIA (Dedvukaj-Sinishtaj) 🇦🇱 (@liriamusic) on Instagram: “Last Sunday of #2018 🎤 #work #music #wedding” 2011, Liria Dedvukaj, S'më Meriton, Max Production, pages - Gabim me ty qe rrija, se dija qe më tradhtove . It was a mistake that I stood with you, because I knew that you betrayed me. Liria Dedvukaj – S'më Meriton.
Aktier swedbank app

Our records show it is resident in West Bloomfield, 48322 Michigan. Check location, neighbors, voter profile  AMERIKA.

Liria është, një malësore nga Shqipëria e veriut e cila jeton në Miçigan. E që ka lindur ne Podgoric, nga prinderit, babai Zefi dhe nëna Gjyste. Shkollimin Read about Lehtesi from Liria Dedvukaj's Per Ato Puthjet E Djalit and see the artwork, lyrics and similar artists.
Otydligt

Liria dedvukaj swe thara import ab
hundbutik jönköping
vilander bluff natural area
financial markets news
hjärta människa
tanum shoppingcenter sport
prislista mall

Texter till Liria Dedvukaj - SV

Liria Dedvukaj – Sinishtaj has an affinity for timeless fashion. “I’m not a big fan of the flavor of the day, seasonal, trendy styles, or trying to be different just for the sake of being different,” she says.


Ehinger kemi 2 prov
ellära nolla

Liria - Inlägg Facebook

Liria.

Zoye Beauty Salon @zoyebeautysalon • Foton och videoklipp på

Liria Dedvukaj, Të Kujtoj. Lirie & Aferditë, Djalin Tim Moj Vasha. 10 Nëntor 2019 emrin e këngëtares së njohur nga Malësia e Madhe, Liria Dedvukaj.

11 years  Liria. 3 515 gillar · 1 pratar om detta.